Malatya'da 3 Günde 8 Kişi Kayboldu

Malatya Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürülüğü'nden verilen bilgilere göre Malatya'da son 3 günde 8 kişi kayıplara karıştı.

Malatya'da 3 Günde 8 Kişi Kayboldu

 1

Hidayet mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan K.S. isimli erkek şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 2

Zaviye mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan E.L. isimli erkek şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 3

Turgut Özal mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan A.S.Ö. isimli erkek şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 4

Hıroğlu mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan E.D. isimli bayan şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 5

Yıldıztepe mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan B.Y. isimli erkek şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 6

Yeşilyurt ilçesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan G.K. isimli erkek şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 7

Fırat mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan M.K. isimli bayan şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.

 8

İnönü mahallesinde ikametinden ayrılan ve kendisinden haber alınamayan A.K. isimli erkek şahsın aranmasına ve adli işlemlere başlanılmıştır.


Doğanşehir Haber Ajansi

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2014, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER