Doğanşehir'de Gece Yarısı Köpek Katliamı - Videolu Haber

Doğanşehir Belediyesi'nin gece yarısı yaptığı köpek katliamı kameralara takıldı.

Bir süredirli halk arasında Doğanşehir Belediyesi'nin sokak köpeklerini katlettiği söylentisi kulaktan kulağa dolaşıyordu.Bir gece yarısı objektiflere takılan bu görüntüler,halk arasındaki söylentiyi doğrular nitelikte.
Tarih 5 Haziran Perşembe,saat 02:30,dışarıdan tak diye bir ses ardından bir köpek sesi geliyor,merakla ne olduğunu anlamak için pencereden dışarıya bakılıyor,karanlıkta siyah renkte görüken ve yavaşça ilerlemekte olan bir araç ve aracın hemen yanında yerde yatan bir köpek.Araç saniyeler sonra hızlanarak olay yerinden uzaklaşıyor.Görgü tanıkları yerde yatmakta olan köpeğe kuçu kuçu diyerek tepki vermesini bekliyor ancak köpek tepki vermeyince dışarıya çıkarak köpeğin yanına giden görgü tanıkları köpeğin kasılıp titreyerek can çekiştiğini görüyor ve hemen olayı kameraya kaydetmeye başlıyorlar. Yaklaşık 20 dakika sonra ise Doğanşehir Belediyesi'ne ait çöp aracı geliyor,araçtan inen 2 işçi köpeği kaldırıp çöp arabasına atıyor ve olay yerinden uzaklaşıyor.Gece yarısı yaşanan bu vahşet, kameralara saniye saniye kaydediliyor.
Ertesi gün Doğanşehir Belediyesine ait çöp araçlarının topladığı çöpleri boşalttığı Eskiköy tarafında bu görüntülere ulaşıyoruz.

Ayrıca görgü tanıkları küçük köpeklerin de canlı olarak getirilip bu çöplerin yanına bırakıldığını belirttiler.Doğanşehir Haber Ajansi

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2014, 01:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
MEHMET MEHMET
MEHMET MEHMET - 10 yıl Önce

bu video yu ceken arkadas sen belediye aracının gelecegını nerden biliyordunda 20 dk boyunca onun basını bekledin gecenin bi vakti dedektifcilikmi oynuyordun ve tam aracın gelmesine yakın evinden görüntü aldın. bi̇ bırakın şu boş işleri de böyle komplolardan uzak durun derim.

Ramazan kurukafa
Ramazan kurukafa - 10 yıl Önce

Lan evde karısına söz geçiremeyen de suçu akpartiye buluyo Vahap küçüğe buluyo bu ne be

M YILDIRIM
M YILDIRIM - 10 yıl Önce

vahap küçüğün ilk içratı doğanşehir çöpünü alevi koylerin yanına dökmek oldu ikinci ise köpek öldürmek işte akp zi̇hni̇yeti̇

Editor
Editor - 10 yıl Önce

küfürlü yorumlar sahibine aittir

Erdoğan
Erdoğan - 10 yıl Önce

Vahap küçüğün bu son icraatı olmuyacak önce köpekler ardından ınsanlar katledilecek merak etmeyin

emrah gur
emrah gur - 10 yıl Önce

????????

Ramazan
Ramazan - 10 yıl Önce

Yorumumu atınasana haber Ajansı'nın işi yağarsanız haber sunmaktır

OZAN IŞIK
OZAN IŞIK - 10 yıl Önce

i̇lk defa doğanşehirli olduğumdan utandım. yapanların ve sebep olanların allah belasını versin!


SIRADAKİ HABER