Erkenek Belediyesindeki Yolsuzluk İddiası

Erkenek Belediyesinde sözleşmeli personel alımında usulsüzlük yapıldığı iddia edildi. Erkenek Belediyesi’nde sözleşmeli olarak işe alınan B.Ç. ve T.Ş. isimli kişilerin usulsüz olarak işe alındıklarını öne süren Belediye meclis üyeleri, Doğanşehir Kaymakamlığına ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundular.

Erkenek Belediyesindeki Yolsuzluk İddiası

Erkenek Belediyesinde  sözleşmeli personel alımında usulsüzlük yapıldığı iddia edildi.

 

Erkenek Belediyesi’nde  sözleşmeli olarak işe alınan B.Ç. ve T.Ş. isimli kişilerin usulsüz olarak  işe alındıklarını öne süren Belediye meclis üyeleri, Doğanşehir Kaymakamlığına ve Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundular.

 

İşe gitmiyorlar iddiası

 

Doğanşehir İlçesi Erkenek Belediyesinde usulsüz olarak işe alındıkları iddia edilen B.Ç.  ve T.Ş.’nin işe  gitmediklerini de öne süren Erkenek Belediye Meclis üyeleri, Doğanşehir Kaymakamlığı ve Cumhuriyet savcılığına yaptıkları şikayet başvurusunda ‘’Belediye nin kamera kayıtlarına’da bakılabilinir. Bu iki şahıs sözleşmeli olarak işe alınmalarına karşın işe gitmedikleri görülecektir.’’  İfadelerini kullandılar.

 

Erkenek Belediyesi meclis üyeleri Doğanşehir Kaymakamlığı ve Cumhuriyet savcılığına yaptıkları şikayet başvurusunda Belediye ile ilgili çeşitli yolsuzluk iddialarında bulundukları öne sürüldü.

Kaynak:Erkenek Haber

Saygıalrımla...

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2013, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER