Milletvekili Öz; İlk Seçim Ziyaretini Doğanşehir'e Yaptı

AK Parti Malatya Parti Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Ömer Faruk Öz, seçim çalışmalarına ilk olarak Doğanşehir'den başladı.

 Milletvekili Öz; İlk Seçim Ziyaretini Doğanşehir'e Yaptı

Ömer Faruk Öz, Doğanşehir'de AK Parti seçim bürosuna gelerek partililerle buluştu. Burada partililere bir konuşma yapan Öz, "Bu gün burada değerli belediye başkan adayımız Vahap Küçük'e destek vermek için bulunuyoruz. İnşallah Doğanşehir'den beklentimiz yüzde 65'tir. Aşağısını kabul etmiyorum" dedi.

Öz, şu anda hükümete yapılan operasyonun büyük faiz lobileri tarafından yapıldığını söyleyerek, "Paradan para kazananlar bu işin aktörlüğünü yapıyor. Faiz lobisi bu milletin kendi, kendisini yönetmesini istemiyorlar. Hükümetlerin kendi kontrollerinde olmasını isteyerek paradan para kazanmayı hayal ediyorlar. Bunların kökeni Osmanlı zamanına kadar dayanmaktadır. Bu ülkede herkesin birlikte yaşamaya ihtiyacı var. Biz tek bir kesimin huzurlu olmasını istemiyoruz, her kesin huzurlu olacağı bir Türkiye istiyoruz. Vatandaşımız diyeceki ben kürdüm Huzurlu olmak istiyorum. Bu oyuna gelmeyelim. Doğanşehir'e vereceğiniz destek başbakanımıza verilmiştir. Ülkemizin gelişmesine mani olanlara bizler mani olalım" ifadelerini kullandı.

Daha sonra Doğanşehir de esnaf gezisi yapan Öz, Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar'ı da ziyaret etti. Öz Doğanşehir'de doğalgaz ile ilgili olarak son çalışmalar ile ilgili Kaymakam Soğukpınar'dan bildi aldı. Savaklı Köyü'nde kahvehanede vatandaşlarla buluşan Milletvekili Öz, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşlar, köyün ortasından köyü doğu ve batı duvarı olarak birbirinden ayıran demir bariyerlerin kaldırılması ve ışık sistemi gelmesini istedi. Daha sonrada Sürgü beldesine geçen Ömer Faruk Öz, burada da esnaf ziyareti gerçekleştirdi vatandaşlarla sohbet etti.

AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz'ün programlarına AK Parti İl Teşkilatından Ali Çavuş, Nuratin Sert, Özcan Mercan, Erenli Belediye Başkanı İrfan Varol, AK Parti İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu, Doğanşehir Belediye Başkan adayı Vahap Küçük, partililer ve kalabalık vatandaşlar katıldı. 
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2014, 09:51

Eren Aslan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdogan Karakaya
Erdogan Karakaya - 10 yıl Önce

AKP nin yaptigi hirsizlik ve yolsuzlugu baska sekilde anlatan bu gavat lari anlamak gerizekeliliktir. Vahap kücük denilen zat i cok iyi tanirim zamaninda Doğanşehir i parseliyen Bir ückagitci. Doğanşehir liler buna inanmasi oy vermesi ini izah edemiyorum.

SIRADAKİ HABER