Doğanşehir'de Kadınlar Günü Etkinliği İlgi Gördü

Doğanşehir ilçesinde AK Parti tarafından Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen etkinlik büyük ilgi gördü.

 Doğanşehir'de Kadınlar Günü Etkinliği İlgi Gördü

Doğanşehir Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen etkinliğe, AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, AK Parti Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Küçük ve partili yöneticilerle kalabalık bir partili kadınlar grubu katıldı. Yoğun katılım nedeniyle gelen kadınların büyük bir bölümü salona giremedi ve dışarıda beklemek zorunda kaldı.

AK Parti Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Küçük, ilçede istihdamı arttırmak için fabrika ve atölye kuracağını söyledi.

AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın ise, gösterilen ilgi için teşekkür ederek, "Doğanşehir'e yeni bir hizmet gelecek, iki dönemdir yapılanmayan hizmeti Doğanşehir Vahap Küçük ile görecek, Sağolsun sayın belediye başkan adayımız kendisi de buyurduğu gibi, bir çok hizmeti kendi imkanları ile yapacak. Doğanşehir'in alt yapısını yollarını, doğalgazını getirecek. İnşallah Doğanşehir in makus tarihi değişiyor. Artık Doğanşehir hizmete doyacaktır. Benim annem Sürgülü olduğu için ben de buralıyım. Bu vesile ile gece gündüz demeden çalışacağız" dedi

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2014, 19:20

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER