ANTALYA’LI MİNİK BASKETBOLCULARIN BAŞARISI

Antalya Kapalı Spor Salonunda ,yapılan final müsabakalarında Kepez Belediye Minikler Basket Takımı Antalya 3 ‘cülüğünü kazanarak 24-29 tarihlerinde Türkiye Basketbol Şampiyonasına hak kazanmıştır.

ANTALYA’LI MİNİK BASKETBOLCULARIN BAŞARISI

İki ay önce 36 Basketbol Takımıyla başlayan basketbol turnuvası ve birbuçuk aydır devam eden elemelerin ardından ve 10 gündür devam eden Playoff sonra 17 Haziran 2014 tarihinde Antalya Kapalı Spor Salonunda ,yapılan final müsabakalarında Kepez Belediye Minikler Basket Takımı Antalya 3 ‘cülüğünü kazanarak 24-29 tarihlerinde Türkiye Basketbol Şampiyonasına hak kazanmıştır.

Kepez Belediye Basketbol Takımı yapılan Playoff maçlarında 6 galibiyet ve 4 malubiyet almıştır .Yapılan turnuvalardan sonra grup ikincisi olarak Playoffa girmeyi hak kazanmıştır. Turnuvada 6 takım, kendi aralarında her takımla 2 ‘şer kez maç yaparak, turnuva sonunda Kepez Belediye Minikler Basketbol Takımı Antalya 3 ‘lüğünü hak etmiştir .

Minik Basketbolcu Sporcularımızın katılmış oldukları turnuva iddialı ve çekişmeli geçen maçlar izleyicilerin adrenalini yüksek ,heyecanlı dakikalar geçirterek göz doldurup ve beğeni kazandılar.

Ferah USLU

Doğanşehir Haber Ajansi

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 00:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER