Malatya 22. Kayısı Fuarı Ve Festivali İptal Edildi

Başkan Çakır mesajında; “20 Temmuz Pazartesi günü Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde terör saldırısı sonucu meydana gelen patlamada 28 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi, millet olarak bizleri derin bir üzüntüye gark etmiştir. Öncelikle bu saldırı nezdinde bütün provakatif hain saldırıları lanetliyorum.

Malatya 22.  Kayısı Fuarı Ve Festivali İptal Edildi

 Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Şanlıurfa’nın Suruç İlçesi’ndeki terör saldırısını kınarken, patlama sonucu hayatını kaybeden 31 vatandaşımız için de başsağlığı mesajı yayınladı.

 

Başkan Çakır mesajında; “20 Temmuz Pazartesi günü Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde terör saldırısı sonucu meydana gelen patlamada 28 vatandaşımızın hayatını kaybetmesi, millet olarak bizleri derin bir üzüntüye gark etmiştir. Öncelikle bu saldırı nezdinde bütün provakatif hain saldırıları lanetliyorum.

 

Terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Yaralılara da acil şifalar diliyorum. Her zaman bir ve beraber olan milletimiz, bu hain saldırının ardından dik durarak, teröre asla ve asla prim vermeyecektir. Aziz Milletimizin başı sağolsun” dedi.

 

Öte yandan meydana gelen terör saldırısı nedeniyle 29 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan 22. Malatya Genel Sanayi ve Ticaret Fuarı ile Kayısı Festivali iptal edildi.

 Arguvan Türkü Festivalı de Arguvan Belediyesi tarafından iptal edilmişti...

Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2015, 19:55

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER