Malatya Büyükşehir’den Süper Hizmet

Malatya Büyükşehir’den Süper Hizmet

Malatya Büyükşehir’den Süper Hizmet

6 ayda 46 bin kişiye hizmet verildi

Malatya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmetler vererek, vatandaşların memnuniyetini ön planda tutuyor.


Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı’na bağlı Halkla İlişkiler ve Tanıtım Şube Müdürlüğü bünyesinde Belediye giriş katında hizmet veren Süper Hizmet Masası, Belediye ile ilgili iş ve işlemlerde vatandaşlara danışma ve rehberlik hizmetlerinin yanı sıra birçok konuda yardımcı oluyor.


Konu ile ilgili olarak verilen bilgilere göre; Büyükşehir Belediyesi Süper Hizmet Masası son 6 aylık dönem içerisinde toplam 46 bin kişiye hizmet verdi.


Ağırlıklı olarak danışma ve rehberlik hizmeti veren Süper Hizmet Masası vatandaşların zaman kaybını önlemek amacıyla, bu hizmetinin yanı sıra sicil işlemleri, adres güncelleme, iş başvuruları, dilekçe yazımı, numarataj işlemleri, İş-Kur başvuruları, istek ve şikayet gibi hizmetler de veriyor.


% 90 sonuçlandırılıyor


Vatandaşa her konuda yardımcı olmaya çalışan Büyükşehir Belediyesi Süper Hizmet Masası, aldığı istek ve şikayetleri de ilgili birimlere ileterek, sonuçlanmasında önemli rol üstleniyor.


Süper Hizmet Masası tarafından 6 aylık dilimde verilen hizmetler şöyle: 35.900 danışma ve rehberlik hizmeti, 2098 sicil işlemi, 5259 adres güncelleme, 976 iş başvurusu, 927 dilekçe, 530 numarataj işlemi, 76 istek ve şikayet, 149 İş Kur başvurusu olmak üzere toplam 45.915 işlem.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 15:38

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER