Öğretmen ve Eğitim Çalışanlarına Kupa Bardak Verildi

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları nedeniyle 700 öğretmene ve eğitim çalışanlarına kupa bardak verildi. Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları nedeniyle 700 öğretmene ve eğitim çalışanlarına kupa bardak verildi. Kupa bardaklar Doğanşehir ilçesi Sürgü beldesi Çok Programlı Lise'de sembolik olarak törenle dağıtıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez, kupa bardak dağıtımında bir konuşma yaptı.

Öğretmen ve Eğitim Çalışanlarına Kupa Bardak Verildi


Söylemez, "Doğanşehir deki öğretmenlerimizin başarılı çalışmalarını takdir ediyorum. Bu güzel hediyelere sponsor olan Sayın İsmet Bayrama teşekkür ederim. Birlikte olmak uyum içinde olmak, öğrencilerimiz için bir şeyler yapabilmek, asla ve asla birbirimizi taklit ederek, aynı düşünme yerine doğru yolda beraber yürüyüp bir birbirimize karşı hoş görülü olalım. Şuanda 650 öğretmen ve personelle 700 arkadaşımıza sembolik olarak kupa vereceğiz. Sizden İsteğim Yunus Emre ve Mevlana'nın hoşgörüsünü içinden çıkarmamanız" dedi. 

Doğanşehir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İsmet Bayram ise, "Bunlar maddi değeri küçük olan manevi değeri yüksek olan hediyelerdir. Önemli olan birlikte olmak burada sizlerin Öğretmenler Gününüzü kutluyorum. Önemli olan burada olmaktır" ifadelerini kullandı
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2013, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER