ERKENEK KARADERE KANALİZASYON ALTYAPISI TAMAMLANDI

ERKENEK KARADERE KANALİZASYON ALTYAPISI TAMAMLANDI

ERKENEK KARADERE KANALİZASYON ALTYAPISI TAMAMLANDI

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü Doğanşehir İlçesi Erkenek Karadere Mahallesi’nde kanalizasyon altyapısı yatırımlarını tamamlayarak sağlam altyapıya kavuşturuyor.”

 “MASKİ’nin Hizmetlerinden Memnunuz”

Uzun yıllardan sonra mahallelerinde ilk defa böyle hizmet gördüklerini ifade eden mahalle sakinleri, kanalizasyon sorununu çözen MASKİ’nin çalışmalarından çok memnun olduklarını belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a, MASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’e ve mahallerinde aralıksız çalışan MASKİ personeline teşekkürlerini iletti.

Mahalle Muhtarı Cengiz Yalvaç: “Çalışmalar Tamamlanınca Mahalle Sakinlerimiz Rahata Kavuşacak”

            “MASKİ Genel Müdürlüğü Erkenek Karadere Mahallemizde 750 metrelik kanalizasyon hattı çalışmaları ve 1 adet 250 kişilik fosseptik çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar tamamlanınca Karadere halkı rahata kavuşacak. Mahallemizde yaptıkları yatırımlar için Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a ve MASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Kanalizasyon Altyapısına 750 Metrelik Garanti

            MASKİ Genel Müdürlüğü şehrin tamamında yaptığı yatırımlarla vatandaşa sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün daha da yukarılara taşımaya devam ediyor dev altyapı projelerini hayata geçirdiklerini ifade eden Genel Müdür Doç. Dr. Özgür Özdemir: “Malatya’da ulaşamadığımız ilçe, mahalle ve köy kalmaması için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Doğanşehir İlçemiz Erkenek Karadere Mahallesi’ndeki kanalizasyon sorununu çözüme kavuşturmak için gerekli çalışmalarımızı yaptık. Çalışmalarımız kapsamında 750 metrelik kanalizasyon altyapısı inşa ettik. 16 adet muayene bacası, 15 parsel bacası ve 1 adet 250 kişilik fosseptik çalışmasını gerçekleştirdik. Kanalizasyon altyapısında meydana gelecek sorunlar vatandaşın yaşam şartlarını zorluyor. Vatandaşlarımızın huzurlu, sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri adına Malatya’nın kanalizasyon altyapısını yeniliyoruz. Çevre temizliği ve insan sağlığını daima ön planda tutarak Malatya için çalışıyoruz.  Malatya’nın gelecek 50 yılını inşa etmek için 7 gün 24 saat çalışan ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2017, 12:23

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER