Belediye Sodes Kapsamında Gençleri Geziye Taşıdı

DOBKAD (DOĞANŞEHİR İLE BELDE VE KÖYLRİNİ KALKINDIRMA DERNEĞİ )2013-44-174 sayılı proje kapsamında Doğanşehir Ç.P.L

Belediye Sodes Kapsamında Gençleri Geziye Taşıdı

 Doğanşehir METEM,Doğanşehir İ.H.L,Doğanşehir Anadolu Lisesi  ve Erkenek Anadolu lisesinden 150 öğrenci 10 öğretmen ile Doğanşehirli gençlerden 50 kişi olmak üzere toplam 210 kişiyi Darende-Battalgazi-Sultansuyu (hara)gezisine götürdü.

DOBKAD proje koordinatör’ü Bilal AKSOY yaptığı açıklamada SODES kapsamında 200 kişiyi Darende-Battalgazi gezisine götürme hakları olduğunu bu hakkımızda Kaymakamımız SN Mehmet SOĞUKPINAR’ın önerisi ile özellikle sınava girecek öğrencilerimizin motivasyonunu artırmak ve çevrelerindeki tarihi güzellikleri göstermek için öğrenci ağırlıklı bir gezi yapmayı yöneyimizce uygun gördük.inşallah öğrenci kardeşlerimizde bu geziden memnun ayrılmışlardır ve yine sodes kapsamında derneğimiz karne hediyesi 200 başarılı öğrenciye sinema ve müze giriş bileti vermeyi uygun görmüştür.

Desteklerinden dolayı sn. kaymakamımız Mehmet SOĞUKPINAR’a ve Belediye Başkanımız (DOBKAD yntm krl üyesi )Vahap KÜÇÜK ‘e teşekkür ederiz dedi .

Geziye katılan öğrenciler ise geziden son derece memnun kaldıklarını belirtip;yanı başlarında olan Darende ve Battalgazi’yi  şimdiye kadar görme fırsatlarının olmadığını  bu güzellikleri  görmemize vesile olan DOBKAD derneğimize ve proje koordinatörümüz Bilal Aksoy’a teşekkür ederiz dediler.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2014, 13:13

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER