CHP Doğanşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Karaman'ın projeleri

Sadece samimiyetle çalışmayı tercih ettik sloganıyla yola çıkan CHP Doğanşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Karaman'ın Doğanşehir için projeleri

CHP Doğanşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Karaman'ın projeleri
SÖZÜMÜZ VAR YAPACAĞIZ

Hizmet verielecek sınırların büyümesi ile hizmeti yürütecekpersonel sayımıza ilaveten oluşacak tahmin ettiğimiz 100-150 kişilik bir istihdam ihtiyacını karşılarken,belde nüfus yoğunlukları göze alınarak ve işe göre adam ilkesinden hareketlebelediyemize personel alımı yapacağız.
Büyüyen Doğanşehirimize yakışır yeni bir belediye binası için çalışmalarımız olacak.
Altyapısını büyük ölçüde bitirdiğimiz ilçemizin sosyal tesisler bakımındanatılım dönemi olacaktır.
Üretime yönelik yatırımları yapabilmek adına kurduğumuz belediye şirketimiz aracılığı ile yeni istihdam alanları yaratacağız.
Modern nitelikte kilitli taş ve bordür büz imalathanesi kuracağız.
Birer mahalleye dönüştürülen tüm yerleşim yerlerine toplu taşıma araçlarımızla hizmetlerimiz devam edecek.
Öncelikli hizmet anlayışımız gereği:İçme suyu,kanalizasyon,altyapı,temizlik ve yol hizmetlerini daha kaliteli hale getireceğiz.
Çocuk parkları çocuklarımızın güvenle oynayabileceği büyüklükte ve donanımda olacaktır.
Gençlerin spora özendirilmesi,semt sahaları ve spor alanları ile sağlanacaktır.
Sporun tüm kollarında ilçemizi marka haline getirmek için imkanlar dahilinde her türlü destek gençlerimizin hizmetine sunulacak.
Avrupa Birliği hibe programlarındanbaşta engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak hizmet projeleri gerçekleştirilmek üzere yararlanılacaktır.
Her yöremizin yemeği ile,el sanatları ile,köy oyunları ile çok büyük zenginliğimiz olan kültürümüzü yaşatmak ve yaygınlaştırmakadına yine çeşitli uluslar arası kaynaklar devreye sokularak projelendirilecek ve halkımızın hizmetine sunulacaktır.
Büyüyen ve gelişen ilçemizi,hem yerelde hem genelde tanıtabilmek adına bir yerel televizyon kanalı kurmak için girişimlerimiz devam edecektir.
Cenazelerimizde,düğünlerimizde,sorunlarımızın tartışılacağı toplantılarda bir araya gelebileceğimiz yeterli büyüklükte mekanlar yapılacak,bu mekanlarda bu işler dışında kalan zamanlarda haftada 1 gün kadınlarımız ve genç kızlarımız el ürünü göz nuru eserlerini burada sergileyip satarak ekonomilerine birer katkı sağlayacaklardır.
İhtiyaç duyulan yörelerimizde sebze hali,hayvan pazarı gibi kendi ürettiklerini doğrudan tüketiciyle buluşturabilecekleri bir köprü görevi görecek mekanlar oluşturulacaktır.
Muhrtarlar mahallelerimizle belediyemiz arasındaki iletişim kanallarımız olacağından muhtarlık hizmet binaları çağın gerektirdiği bilgisayar altyapısı ile donatılacaktır.
Hizmet planlanırken uygulanırken hep yöre halkına danışılarak yapılacak,hiçbir şekilde ayrımcılık yapılmayacaktır.


İBRAHİM KARAMAN

01.02.1956 doğumlu.
İzmir Ege Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

Son Dakika Doğanşehir

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER