Kurcaova da Kuru Fasulye Şenliği Yapıldı

Malatya'nın Doğanşehir ilçesine bağlı Kurucaova beldesinde 'Kuru Fasulye Şenliği' yapıldı. Malatya'nın Doğanşehir ilçesine bağlı Kurucaova beldesinde 'Kuru Fasulye Şenliği' yapıldı. Şenliklerde konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Cemal Akın, "Ben de Doğanşehirli, sizden biri olarak, Doğanşehir'de bu tür etkinliklere destek vereceğiz. AK Parti aday adayının ilçede kazanması durumunda devam etmesini sağlayacak her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.

Kurcaova da Kuru Fasulye Şenliği Yapıldı

AK Pati Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise şunları söyledi 

"Sayın Başbakanımızın Diyarbakır'da yaptıkları, özlediğimiz tabloyu, keşke sizleri oraya götürebilseydik de sizler de görseydiniz o güzel tabloyu. Ben İnşallah bu festivallerin birlik, beraberlik ve kardeşlik dolu olmasını istiyorum ." 

Kurucaova Belediye Başkanı Mehmet Karakaş da yaptığı açılış konuşmasında, "Bu yıl yaptığımız şenliğimizin son olmamasını diliyoruz. Çünkü beldemiz mahalle statüsüne alınacağından gelecek olan başkanın ne kadar sıcak bakacağını bilemiyoruz. Bu vesile ile ben bu görevi her ihtimale karşılık dernek başkanlarımıza gelecekte de festivallerin devam etmesi için devir ediyorum" diye konuştu. 

Bu yıl 6'ncısı yapılan Kuru Fasulye Şenliği, Türk Halk Müziği Sanatçısı Mahmut Tuncer'in konseri ile son buldu
Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2013, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER