8. MALATYA TARIM FUARI

Mişmiş Park Fuar Alanı'nda düzenlenen 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nın açılış törenine Sayın Bakanımız M.Mehdi EKER

8. MALATYA TARIM FUARI

 Mişmiş Park Fuar Alanı'nda düzenlenen 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nın açılış törenine Sayın Bakanımız M.Mehdi EKER yanı sıra Karadağ, Srilanka, Endonezya, Arnavutluk, Bosna-Hersek ve Makedonya Büyükelçileri, Malatya Valisi Sayın Vasip ŞAHİN, Malatya Milletvekillerimiz, İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri, Oda ve Birlik Başkanları ile vatandaşlar katıldı.

​Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Malatya’da gerçekleştirilen 8. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı'nın açılışına katıldı. Açılışta kayısı ağaçlarına don vurmasıyla ilgili konuşan Bakan Eker, “Allah'ın izniyle biz tekrar Malatyalı üreticimizin dertlerine derman olacak şekilde, onlara katkı sağlayacak şekilde gerekli yardımları yapacağız" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından 8’ncisi gerçekleştirilen Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı’nın açılışı protokol tarafından yapıldı. Fuar 03 - 06 Nisan tarihleri boyunca devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2014, 11:13

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER