CHP İlçe Olağanüstü Kurultayı yapıldı

CHP’DE YENİ BAŞKAN ALİ UÇAR CHP İlçe Olağanüstü kurultayı hafta sonu yapıldı. CHP ilçe binasında yapılan seçime eski başkan Mahmut Değirmenci ile geçmiş dönemlerde başkanlıklar yapan Ali Uçar aday oldu.

 CHP İlçe Olağanüstü Kurultayı yapıldı

Olağanüstü kurultayın başlangıç bölümün de her ne kadar sert çıkışlar olsa da dostça devam eden ve sonuçlanan seçim oldu. Seçim sonucun da Mahmut Değirmenci 37 oy alırken Ali Uçar 59 oy ile CHP nin yeni başkanı oldu.

Genel kurula Doğanşehir eski Belediye Başkanı İbrahim Karaman, Doğanşehir eski İl Genel Meclis Üyesi Deniz Kayıkçı, Meclis Üyesi Cemal Afşin, gazetemizin yazarlarından Tacettin Elmas ile birlikte delegeler katıldı.

Doğanşehir CHP ilçe başkanlığına seçilen Ali Uçar ilk açıklamasını da gazetemize yaptı. Uçar açıklamasında: “Bu gün CHP ilçe örgütü nün bir nevi bayramıdır. Emektar bir partiliyim başkanım CHP adına ilçemize en güzel biçimde hizmet edeceğim. Partimizi güzel bir yere taşımak en büyük amacımdır. Beni ve yönetim kurulunu tercih ettikleri için delege arkadaşlarıma kendim ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim. Kamuoyu beni yakından tanımaktadır. CHP İlçe başkanı olarak bütün partililerimizle beraber birlik beraberlik içerisinde çalışacağız. Teşekkür ederim”dedi. 
Başkanlığa ali uçar’ın seçildiği olağanüstü genel kurulda yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Metin Coşkun, Memet Kayıkcı, Atilla Dulkadiroğlu, Kenan Erdem, Resul Başak, Memet Yıldırım, Şeyho Kardeş, Hasan Sivri, Memet Bulu, Ali Şahin, Abuzer Çakır, İbrahim Kayapınar.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2014, 13:13

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER