AK PARTİ İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLLERİNDEN ZİYARET

AK Parti İl Başkanı Bülent TÜFENKÇİ, AK Parti Malatya Milletvekili Öznur ÇALIK, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa ŞAHİN ve bir heyet Belediye Başkanı'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK PARTİ İL BAŞKANI VE MİLLETVEKİLLERİNDEN ZİYARET

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap KÜÇÜK, zor bir yolda olduklarının farkında olduklarını ve bu yolda başarılı olmak için bütün gayretlerini sarf edeceklerini belirterek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve heyete teşekkürlerini sundu.

 

İl Başkanı Bülent TÜFENKÇİ, 5 yıl önce emanet verdikleri belediyeyi tekrar almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek Doğanşehir Belediyesinin Ak Kadroların uzman yönetimiyle başarıya ulaşacağına inandığını ifade etti. Bu seçim döneminde; bir takım çevrelerin kasetlerle huzuru bozmaya çalıştıklarını ve buna en iyi cevabın millet tarafından verildiğini belirtti.

 

Ak Parti Malatya Milletvekili Mustafa ŞAHİN, “Birlik ve beraberlik içinde olunması halinde Ak Parti’nin neleri başaracağını gördük. Doğanşehir’deki birlik ve beraberlik sadece Malatya’ya değil Türkiye’ye örnek olmuştur. Sayın Başbakanımız teşekkürlerini sunmak üzere Malatya’ya  gelecektir. Tarımda yaşanan don olayı gerekli mercilere iletilmiştir. İnşallah en kısa sürede netice alacağız. Allah bizleri doğal afetlerden, paralel afetlerden korusun.” ifadelerini kullandı.

 

Ak Parti Malatya Milletvekili Öznur ÇALIK, Başkan Vahap KÜÇÜK’e başarılar diledikten sonra, Başkan'ın Doğanşehir’e ve Malatyaya’ya önemli yatırımlar yaptığını belirterek bu yüzden kendisinin Vahap Baba olarak tanındığına dikkati çekti.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2014, 20:26

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER