Saadet Partisi Doğanşehir adayı Yasin Zeren oldu

Saadet Partisi'nin Ankara Arena'da organize ettiği aday tanıtım şölenine katılan ve Doğanşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Yasin Zeren bir teşekkür mesajı yayımladı. Zeren " Öncelikle Partimizin böyle görkemli bir şölen havasında geçen aday tanıtım toplantısı organize etmiş olması ve şahsımın aday gösterilmesinden duyduğum memnuniyeti ifade etmem gerekiyor. Şahsımın aday gösterilmesinde başta Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Mustafa Kamalak ve Aday seçim komitemiz , Malatya Saadet Partisi İl Başkanımız Mehmet Asiltürk'e ve tüm parti mensuplarımıza teşekkür ederim. " dedi.

Saadet Partisi Doğanşehir adayı Yasin Zeren oldu

 Yaklaşık 3-4 aydır Doğanşehir ilçesinde halkla olan istişarelerin ardından ilçeye hizmet için yola çıktıklarını belirten Zeren " İlçemiz geçmiş dönemlerde kısır çekişmelerin ardından herhangi bir hizmet almaması üzerine "İnsan'a hizmet,hakk'a hizmet" düsturu ile böyle bir göreve talip oldum. İlçemizin sorunlarını gayet iyi biliyorum. Eğer Allah izin verir bu göreve gelirsem İnşallah ayrım yapmaksızın tüm Doğanşehirli hemşehrilerimiz ile  birlikte el ele vererek ilçemizi parlayan bir yıldız haline getireceğiz. Bu bir halk yürüyüşü bu bir hizmet yürüyüşü haline gelecek bir seçimdir. Bu A Partisi B Partisi'nin yarışı değil hizmeti getirecek insan yarışıdır. İnanıyorum ki Doğanşehirliler artık iş yapacak, hizmet getirecek bir başkan seçeceklerdir. Bütün köyler ve beldelerimizde yaptığım istişarelerin ardından destek sözü aldık. Ben inanıyorum ki Malatya'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal ile başlayan Saadet Partisi rüzgarı diğer ilçelerimizde olacağı gibi Doğanşehir'de de esecektir." dedi.

Hiçbir zaman kısır çekişmelerin ve başkalarının aklıyla yönetimin olmayacağı bir Doğanşehir için şeffaf bir şekilde adil yönetim düzenini kuracaklarını belirten Zeren "Saadet Kazanınca Doğanşehir Kazanacak" sloganımızla bu göreve hazırız. Doğanşehir'imiz için çok önemli projelerimiz var. Allah'ın izni ile ilçemizde işsiz gencimiz kalmayacak. Büyük hedeflerle kalkınan büyüyen ve turistik bir bölge haline gelen bir Doğanşehir için çalışacağız. Doğa harikası olan ve yeşilin, suyun hakim olduğu o kadar güzel mesire alanlarımız mevcut ki bunların insanlığın hizmetine ne kadar güzel ve iyi bir şekilde düzenleyip sunarsak yerli ve yabancı turist akınını ilçemize çekebiliriz. Tüm hemşehrilerimizin desteği ve duasına talibim" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2014, 15:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER