Hudut, Dedeköy ve Kadılı Mahallelerinde de asfaltlama çalışmaları tamamladı.

2017 yılı yol ve asfalt planlaması kapsamında Doğanşehir ilçesi ve bağlı mahallelerde asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi Hudut, Dedeköy ve Kadılı Mahallelerinde de asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Hudut, Dedeköy ve Kadılı Mahallelerinde de asfaltlama çalışmaları tamamladı.

2017 yılı yol ve asfalt planlaması kapsamında Doğanşehir ilçesi ve bağlı mahallelerde asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Malatya Büyükşehir Belediyesi  Hudut, Dedeköy ve Kadılı Mahallelerinde de asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Hudut ve Dedeköy Mahalleleri bağlantı yolu ile Dedeköy Mahallesi içinde4.5 kilometre, Kadılı ve Söğüt Mahalleleri bağlantı yolunda da 3.1 kilometre olmak üzere toplam 7.6 kilometrelik yolda sathi asfalt serimi yapılarak ulaşıma açıldı.

Büyükşehir Belediyesi sezon içerisinde Doğanşehir’de Günedoğru, Elmalı, Söğüt, Beğre, Gövdeli, Kapıdere, Kurucuova, Reşadiye, Çığlık ve Bıçakçı mahallelerinde toplam 64 kilometrelik asfalt çalışması yaptı. Bu çalışmaların yaklaşık 15 kilometrelik kısmı ise sıcak asfalt olarak yapıldı.

Bölgedeki asfalt çalışmalarını değerlendiren vatandaşlar, hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a teşekkür ettiler.

Uzun yıllardır sorunların çözümünü beklediklerini ifade eden vatandaşlar, “Birikmiş birçok sorunumuz vardı. Yol problemleri de bu sorunların başını çekiyordu. Büyükşehir Belediyemiz Doğanşehir ilçemizde muazzam güzel işler yapıyor. Bu gayreti ve emeği görüyoruz. Hizmeti ayağımıza kadar getirdiler. Toz yok, toprak yok. Mahallelerimiz güzelleşti. Emeği geçen personelinden, yöneticisine herkese teşekkür ediyoruz” dediler.
 

Doğanşehir Haber Ajansi

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2017, 00:07

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER