Doğanşehir MYO İçin Mesleki Eğitime Destek Protokolü İmzalandı

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap KÜÇÜK de yaptığı konuşmada; kendisi tarafından verilen bursun okulu kazanan her öğrenci için geçerli olacağını, geleceğimiz olan evlatlarımız için gerekli tüm desteği yaşadığı süre boyunca vereceğini belirtti.

Doğanşehir MYO İçin Mesleki Eğitime Destek  Protokolü İmzalandı

Doğanşehir Vahap Küçük Meslek Yüksekokulu öğrencilerine karşılıksız burs için ‘’Mesleki Eğitime Destek’’ protokolü imzalandı. Doğanşehir Vahap Küçük MYO’da düzenlenen protokolün imza törenine İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet KIZILAY, Kaymakamımız Sn. Muhammet Şükrü PEKPAK, Belediye Başkanı Vahap KÜÇÜK, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Albulkadir BAHARÇİÇEK, Rektör Danışmanı Yrd.Doç.Dr.Cemal KOYUNOĞLU, MYO Sekreteri Nail KORKMAZ ile beraber akademik ve idari personeller katıldı.

İmza töreninde yapılan konuşmada yapılan protokolle birlikte Doğanşehir Vahap Küçük MYO’da bulunan programları öğrencilerin tercih etmesini sağlamak, öğrencilerin başarılarını teşvik etmek ve ülkemizde bilgi, beceri ve donanım sahibi teknik elemanların yetiştirilmesine katkıda bulunmak için hayırseverin bu okulda öğrencilere maddi destek vermesinin amaçlandığı belirtildi.

Kaymakamımız Sn. Muhammet Şükrü PEKPAK ise yapmış olduğu konuşmada; imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunarak söz konusu protokolün Meslek Yüksek Okuluna tercihlerin artmasına vesile olacağına inandığını belirterek projede emeği geçenlere teşekkür etti. Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap KÜÇÜK de yaptığı konuşmada; kendisi tarafından verilen bursun okulu kazanan her öğrenci için geçerli olacağını, geleceğimiz olan evlatlarımız için gerekli tüm desteği yaşadığı süre boyunca vereceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2018, 15:44

Eren Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER