Doğanşehir de 9 Yıl Boyunca Devam Eden Hukuk Mücadelesi

2005 yıllında geçekleşen kaza sonucu hayatını yitiren Ahmet YOLDAŞ,Yapılan Adli Sonuçlar neticesinde Kazaya %70 Sebebiyet Veren Sürücü Nihat ZELYURT ve Traktör Sahipi Olan Semray KAVUNCUOĞLU Adına Açıklan Dava 7 yıl Sonra Yargıtay Tarafından Onanarak,Merhum Ahmet Yoldaşı Ailesin Tarafından Acılan Tazminat Davası 19.07.2012 Sonu

Doğanşehir de 9 Yıl Boyunca Devam Eden Hukuk Mücadelesi
 Bağlanmasına Rağmen Davacı Tarafın Mağduriyeti  Hiçbir Şekilde Giderilmemiştir.Mağdurların Alacakları İcra Kanalı  Tahsilline Gidilmiş Ama Yasal Olarak Dava Edilen Tarafın bir Kazaya Karışan Traktörk Dışından Herhangi Bir Mal  Bulunmadığı Ortaya  Kayıtlara Geçmiştir. Aile Mağduriyetlerinin Giderilmesi İçin Yılllardır Vermiş Olduklarını Hukuk Mucadelesini . Anca Bu gun İhtibarı İle Kazaya Karışan 44 FT 314  planlı Traktörü İcra Kanlı İle Traktörün Satışı İhale Usulu İle Gerçekleştirmek İstenmiş  Ama Herhengi Bir Alıcı Olamamıştır.

Merhum Ahmet OLDAŞ ‘ın Oğlu Ünal YOLDAŞ  Beyanlarına Göre ,Yıllardır  Babamız Yokluğundan Dolayı Mağduruz   Yapılan Yasal araştırmalarda  Borçlu Semray  KAVUNCUOĞLU ve Nihat ZELYURT adına Bir Alacağımız Tahsil Edecek Yeterli Mal Varlığı Olmadıiçin Mağduriyetimiz Devam Etmektedir.Yoksa Doğanşehirdeki  3 Yaşaındaki çoçuğa Bile Sorsan Borçluların Gerçek Maddi Mal Varlıklarını Eli İle Tek Tek Gösterir Dedi.Ayrıca Traktor İcra Yolu ile satışa girdi fakat ihaleye katılan olmadı. Yorumu  vicdan sahibi insanlara bırakıyoruz dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2014, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER