Büyükşehir e Büyük Proje

Doğanşehir Belediyesi olarak Teknoloji alanındaki ilklerimize devam ediyoruz. Büyükşehir olma yolunda günler kala Belediyemiz projelerine hız verdi. Bu projelerden birisi olan akıllı bilet uygulaması önümüzdeki günlerde hayat bulacak

Büyükşehir e Büyük Proje
. Konu hakkında açıklama yapan Doğanşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAMAN “ Diğer çalışmalarımızda olduğu gibi teknoloji alanında da lokomotif belediye olma yolunda adımlarımızı atmaya devam ediyoruz. Günümüzde teknoloji destekli yatırımlar halkımızın hayatını kolaylaştırıcı etmenlerin başında gelmektedir. Uygulayacağımız sistem ilçemizin koşullarına uyarlanabilecek nitelikte olup, kendisini yenileyebilen, değişen koşullara ayak uydurabilen bir yöntemle gerçekleştirilecektir.

 

Günümüz teknolojisi ile birlikte yönetimler temsili demokrasiden, doğrudan demokrasiye doğru bir geçiş eğilimindedir. Yönetim anlayışımızı her zaman şeffaf, katılımcı, tarafsız ve güvenilirlik üzerine kurduk. Teknolojik verilerle birlikte halkımız belediyeyi daha iyi tanıyacak, çalışmalarımızı daha net bir şekilde kontrol etme imakanı bulacaktır. İlçemiz ve Halkımız için hayatı kolaylaştırıcı projelerimiz devam etmekte olup, bilhassa şunu belirtmek isterim ki, biz sadece halkımıza hizmet için görevdeyiz. Çalışmalarımız İnşallah hayırlı olur.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2013, 17:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER