Çığlık İlköğretim Okuluna Orhan Can Tarafından 5 Bilgisayar Hediye Edildi

Çığlık İlköğretim Okuluna Abuzer Güngör Tarafından 5 Bilgisayar Hediye Edildi Malatya'nın Doğanşehir ilçesine bağlı Çığlık Köyü'nde bulunan Abuzer Güngör ilk ve ortaokuluna Doğanşehirli işadamından 5 adet bilgisayar hediye edildi.

 Çığlık İlköğretim Okuluna   Orhan Can Tarafından 5 Bilgisayar Hediye Edildi


Doğanşehirli İşadamı Orhan Can tarafından 5 adet bilgisayar ve donanım malzemeleri alındı. Bilgisayarları teslim alan Okul Müdürü Mehmet Akgün, "Orhan Bey, daha önce de okulumuzun birçok ihtiyacını karşılamıştı. Bu örnek yaklaşımından dolayı tüm öğrencilerim adına kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Okul Müdürü Akgün, yeni oluşturdukları okul kütüphanesi için de başta işadamları olmak üzere tüm vatandaşlardanDoğanşehirli İşadamı Orhan Can tarafından 5 adet bilgisayar ve donanım malzemeleri alındı. Bilgisayarları teslim alan Okul Müdürü Mehmet Akgün, "Orhan Bey, daha önce de okulumuzun birçok ihtiyacını karşılamıştı. Bu örnek yaklaşımından dolayı tüm öğrencilerim adına kendisine çok teşekkür ediyorum" dedi. 


Okul Müdürü Akgün, yeni oluşturdukları okul kütüphanesi için de başta işadamları olmak üzere tüm vatandaşlardan ve dışarıda bulunan çığlıklıları yardıma çağırdıklarını söyledi. - MALATYA ve dışarıda bulunan çığlıklıları yardıma çağırdıklarını söyledi.
Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2013, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER