EGE BÖLGESİ KİCK BOKS ŞAMPİYONASI

İzmir ,Kick Boks İl Temsilcisi İsam Akgül’ün ,2014 faliyet programında yer alan 18-19- 10 -2014 tarihleri arasında düzenlenen Ege Bölgesi Kick Boks Şampiyonası Buca Afet Evleri Kapalı Spor Salonunda Büyükler Bay / Bayan K-1 Contact ve Genç Bay/ Bayan Full Contact müsabakaları yapıldı.Müsabakalara 98 sporcu katıldı.

EGE BÖLGESİ KİCK BOKS ŞAMPİYONASI

Buca Afet Evler Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalara kulüp ve sporcuların katılımıyla kaliteli , çekişmeli ve iddialı maç çıkarmaları Kick Boks izleyicilerine performansı yüksek ,keyifli ,heyecanlı ve heyecanın doruklara ulaştığı iki gün yaşattılar.

Sporcularımızın Kick Boks için beceri ve performanslarını sergiledikleri çekişmeli ve zorlu müsabakada centilmence gösterdikleri başarıdan dolayı göz doldurdular ve beğeni aldılar.Bölge Şampiyonasında yarışan müsabıklarımızın hak ettikleri madalyalarına sahip oldular.

İzmir İl Temsilcimiz İsam Akgül ,Bölge Şampiyonasının ardından müsabakaya katılan kulüp antrenörlerimize ve hakemlerimize günün anlamını belirten plaket hediye etmiştir ve maçların birlik , beraberlik içinde tamamlanmasından dolayı tebriklerini sunmuştur.

FERAH USLUDoğanşehir Haber Ajansi

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2014, 23:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER