53 FUTBOL AKADEMİSİ

Ali Kulaksız hoca, Rize Spor’un alt yapısında futbol hayatına başladı üstün yeteneği ve performansı ile çıkış yaparak teknik adamların dikkatini çekti ve Pazar Spora transfer oldu.Sergilediği oyunla teknik ve taktikle göz doldurmaya başladı. Rize Spor’un alt yapısında başlayan futbol da gösterdiği oyunculuk kariyerindeki yükselişle , duruşuyla aranılan futbol adamı olmuştur .

53 FUTBOL AKADEMİSİ

Ali Kulaksız hoca ,Malatya Spor’a, transfer olduktan sonra en başarılı olduğu dönem ve 2011 yıl’ında Şampiyonayı yaşamıştır.Kazanılan başarılar onu sırası ile Urfa Spor, Konya Spor, K.Erciyes Spor, Erzurum Spor ve Pazar Spor oldu. Pazar Spor’a geldikten sonra çim sahalara veda etti.

Çok başarılı geçen spor hayatından sonra Ali Kulaksız hoca , futbol tutkusu ve aşkı nedeni ile UEFA. B antrenörlük belgesini alarak spor hayatına futbol antrenörü olarak devam etmeye başladı.

Ali Kulaksız hoca ve Ercan Köseoğlu ile birlikte 2 Ocak 2011 yılında 53 Futbol Akademisi Futbol Okulunu , kurdular. Güçlü kadrosuyla uzman ekiple Ali Kulaksız , Ercan Köseoğlu ve Ruhi Temiztaş ile birlikte futbol tecrübelerini kullanarak antremanları birlikte yürütmekteler.

Misyonumuz 6-12 yaş genç yetenekli sporcularımızı sosyalleşmiş,kendini ifade edebilen,iyi ahlaklı, birer birey olarak yetiştirip topluma kazandırmak. Alt yapıda güçlendirip , profesyonel futbolcu yetiştirmek, var olan gücünü kullanarak başarılı sezon geçirmek.

Kulübün ayrıca spor doktoru, beslenme ve diyetisyeni ve psikoloğu ile birlikte yetenekli sporcularımızı uzman kadro ile yetiştirip futbola kazandırmak .Eğer futbola yatkınlığı yoksa başka sporlara yönlendiriyoruz.İddealı ve karalı olarak yolumuza devam ederek futbola genç yeteneklerimizi kazandırmak.

Ferah USLU


Doğanşehir Haber Ajansi

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2014, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER