Milletvekili Öznur Çalık Tütün Sapladı Kayısı Patiği Yaptı

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık; tütün sapladı, kayısı patiği yaptı. Ziyareti kapsamında; Yolkoru, Fındık, Çavuşlu köylerini ve Polat beldesini ziyaret eden Malatya Milletvekili Öznur Çalık, vatndaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

 Milletvekili Öznur Çalık  Tütün Sapladı  Kayısı Patiği Yaptı

 Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık; tütün sapladı, kayısı patiği yaptı.

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde ziyaretlerde bulunan AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık; tütün sapladı, kayısı patiği yaptı. 

Ziyareti kapsamında; Yolkoru, Fındık, Çavuşlu köylerini ve Polat beldesini ziyaret eden Malatya Milletvekili Öznur Çalık, vatndaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. 

Öznur Çalık, ilk olarak Yolkoru Köyü'nü ziyarette bulundu. Daha sonra Fındık Köyü'ne geçen Çalık, Fındık Köyü Muhtarı Doğanşehir Fındıklılar Derneği Başkanı Muhsin Karaoğlan ve köylüler tarafından karşılandı. Ardından Çavuşlu Köyü'ne geçen Çalık, köylünün sorunlarını dinledi. 

Milletvekili Çalık, ziyaret ettiği yerlerde ihtiyaç duyulan hizmetlerin bir an önce yapılacağı yönünde söz verdi. 

Daha sonra Polat beldesine geçen Çalık'ı Polat Belediye Başkanı Hasan Orman karşıladı. Burada yapılan hizmetler konusunda Başkan Orman'dan ve mahalle muhtarından bilgi alan Milletvekili Çalık, "AK Parti döneminde Polat'ın altyapısını yaptık. Su borularını değiştirdik, elektrikleri alta aldık, yolları kilitli taş döşedik. Saymakla bitiremeyeceğimiz kadar hizmet yaptık" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2013, 18:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER