WhatsApp 4 yasında 10 yıl mesajı yalan

5 Yıl ücretsiz üyelik için bu mesajı paylaşın diye yayılan iletilerin yalan olduğu ortaya çıktı.

WhatsApp 4 yasında  10 yıl mesajı yalan
10. yılını kutlayan Wahtsapp diye başlayan mesaj daha baştan kendini belli ediyor. 2009 yılında kurulan WhatsApp henüz 4 yasında.
 
İşte o mesaj
 
Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.
 
İnandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com
 
Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmışv olacaksınız tebrikler!!!
 
 
 
WhatsApp Messenger; akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar-arası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma uygulamasıdır.
Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama, 3G ya da WiFi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine resim, video, sesli ve yazılı mesaj göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD'de, Çalfornia eyaletindeki Santa Clara kentinde 2009 yılında kurulmuştur.
Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği Ağustos 2012'den Ocak 2013'e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500'e ulaşmıştır. 
Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2013, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER