Doğanşehir Chp İlçe Teşkilatı Halk Toplantısı Yaptı.

Toplantıya Chp Malatya il Başkanı Enver Kiraz, Chp Doğanşehir İlçe Başkanı Kenan Erdem, Akçadağ Sulama Birlik Başkanı Ali Uçar, Chp İl ve İlçe Yöneticileri Katıldı.

Doğanşehir Chp İlçe Teşkilatı Halk Toplantısı Yaptı.

Yaklaşık 50 kişinin takıldığın toplantıda  gündeme  dair  Malatya Chp İl Başkanı  Enver Kiraz ; Doğanşehir’imiz  bir alt yapı yapılamamasından   dolayı büyük sorun  yaşanıyor. Trafik Allah bullak olmuş durumda. Yoların  tozları  yaşlı ve çocukların sağlığını tehdit eder hale gelmiş. Doğanşehir koop ile belediyenin  birleşmesi sonucu , kalkan pasolar yaşlı ,engelli ve öğrencilerimize  zorluluklar yaşamasına neden oluyor. Bu durumu acilen   düzeltilmesi gerekmektedir. Önemli olan hizmet verme, almak değildir Dedi.
Kiraz ülke Gündemi İçin ise  ;Ülkenin şuan içinde bulunduğu durum içler acısı ,vatandaş  çok ciddi ekonomik sorunlar yaşayor.Bulunan çözümler ise gerçekten çok komik dövizi olmayan insanlara döviz bozması isteniyor.14 yıldırlı iktidar olan akp ülkeyi ekonomik ve siyasal olarak bir çöküntüye götürüyor. Bir kişinin istekleri uğuruna  bir başkanlık hayaline ülke yaşanmaz hale getiriyorlar.. Chp olarak başkan sistemi sonuna kadar karşıyız dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2016, 15:19

Eren Aslan

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet kaya
mehmet kaya - 8 yıl Önce

Haberlerin hepsi güzel olan şeyler yalan yanlış yok

SIRADAKİ HABER