Maski’de Alevi Açılımı,Alevi ise ,Akp ‘li Değilsen İşine Son.( Videolu Haber –Ses Kayıdı )

01.10.2014 tarihinde Maski’ye bağlı taşeron olan Beyha Gida İnşaat firmasında işe başlayan Doğanşehir de ikamet eden İ.Y. Alevi oldukları ve Akp li olmadıkları için işten çıkartıldı.

 Maski’de Alevi  Açılımı,Alevi ise ,Akp ‘li Değilsen İşine Son.( Videolu Haber –Ses Kayıdı )

 

Doğanşehir de ikamet eden İ.Y.  Beyanlarında kendilerinin iş sahasında ,çalışmalarında mesai ve amirleri ile ilgili herhangi bir sıkıntılarının olmadığını”” .19.11.20014 Maski  Kanalizasyon Daire Başkanı Ramazan Toy  ile yaptıkları görüşmeden sonra kendilerinin  bir  sorunu olmamasına rağmen  bu durumun siyasi bir sorun  olduğu,ilçe yönetimi ve belediye tarafından  işten çıkartılmalarının istendiği .Ayrıca aldıkları bütün personeli ilçe yönetimi  ve belediye ile birlikte aldıkları .Kurumun ve kurumların artık siyasi oldukları, kendilerinin haberi  olmadan işe alındıkları .Şirketlere bütün ilçelere biz öneriyoruz .Sizi Çıkarıp ilçe Yönetimi ve Belediyenin önerdiği kişileri alacağız’ şeklindeki  ifadeleri , Maski  Kanalizasyon Daire Başkanı Ramazan Toy  konuşma kayıtlarında ortaya çıkmıştır.

İşçiler den İ.Y.  ben  bir çok yere iş için gidecektim  burada bizi işe alan firma bizim kalmamızı isterken bizi işten  çıkarttılar,bundan dolayı ben önce gideceğim işlerden de oldum yani acaba benim suçum neydi.Akpli  değiliz dayımız yok diye mi ? akpli  büyük şehir belediyesinin siyasi kurumu olan  Maski ‘nin taşeron firmasından  işten  çıkartılıyoruz.Hırsız mıyım yoksa işten mi kaçtım.Akp li değilim diye mi bunlar.Biz taşeron firmaya ait makine da çalışıyoruz,kendi işçileri bile değiliz ama akpli degiliz diye işten  çıkartıldık.Alevi  olduğumuz için  biz çıkartıp yerimize Sünnileri koydular. Din İman Adalet nerede hepsi Akp lilere mi. Dedi .

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 22:22

Eren Aslan

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet yıldız
ahmet yıldız - 8 yıl Önce

Dersim acilimi yapmıslar anlasılan,bukadar ayrıstiran akp de daha ne bekliyorsunuz.yakisani yapmis,

DOĞANŞEHİRLİ
DOĞANŞEHİRLİ - 8 yıl Önce

canım arkadaşım sen onları allaha havale et i̇nşallah bi̇r gün belalarini bulurlar allah onlari bi̇ldi̇ği̇ gi̇bi̇ yapar i̇nşallah

muhendis
muhendis - 8 yıl Önce

Ramazan bey personellerine dikkat etmeli ozellikle yaşı gecmiş muhendislerine

hakan
hakan - 8 yıl Önce

Zeki Üzmez diye bir mudur biz köylüler çok azalıyor vali inşallah onla ilgilenir

SIRADAKİ HABER