Anka Bilişim Ve Guvenlik Sistemleri Dogansehir

Anka Bilişim Ve Guvenlik Sistemleri Dogansehir (Gösterim Sayısı: 845)
Sektör Bilgisayar-Donanım-Yazılım
İlan Tarihi 7 yıl önce
Firma No 2
Telefon 0422 517 44 22
Faks 0422 517 44 22
Web Sitesi http://www.ankapc.org
Adres Adres: Yeni İnönü Cad No:2/A
İl/İlçe Doğanşehir / Malatya
Firma Hakkında
 
Malatya Doğanşehirde faliyetlerine başlayan Anka Bilişim Ve Guvenlik Sistemleri , bilişim hizmetlerini müşterilerinde üst seviyede memnuniyet yaratacak ürünlerin çözüm ortağı olarak “Geleceği yaratmanın” heyecanıyla devam ettirmektedir.
Her biri kendi alanında uzmanlaşmış ekibimizle ürün ve servis hizmetlerinde farklılaşmayı kendimize amaç edindik, hizmet verdiğimiz kuruluşların bir alt departmanı gibi çalışmayı ilke haline getirdik.
 
Gerek dünyada gerekse Türkiye’ de bilişim sektörü, iş dünyasının belirleyici güçlerinden biri haline gelirken ” Memnuniyet odağımız” diye tanımladığımız müşterilerimizin iş verimini artırabilmeleri için “Çözümler üretmeyi” önceliklerimiz arasına koyduk. Bu nedenle, ürün ve altyapı hizmetlerinin ardından sınırsız bir teknik desteği sağlayabilmek için “Tamamı sertifikalı teknik servis çalışanlarımızı” sürekli bir eğitime tabi tutarak “Olduğu gibi değil, olması gerektiği gibi” ilkesiyle mevcut müşterilerimizdeki memnuniyetimizi her geçen gün bir üst seviyeye çıkarmaktayız. Belirtiğimiz gibi amacımız, bildik kalıpların da ötesine geçerek sektörümüze ilişkin dünyadaki tüm yenilikleri günü gününe takip etmek ve bu bilgimizi “Müşterilerimizle” paylaşmaktır.
Doğanşehir Haber - Doğanşehir Sondakika Haberler - Doğanşehir Doğanşehir Haber - Doğanşehir Son Dakika Haberler - Doğanşehir Net