Doğanşehir ‘ de Torpil Bile Yapmayı Beceremiyor

İddaa Göre 14.10.2014 İşkur Tarafından Doğanşehir  Belediyesinde çalışmak üzere  kura çekimi ile personel alımı  yapıldı.Şimdi  tabiki bir şeçim sonucu geldi , Vahap KÜÇÜK  ve “A Takımı” belli vaatleri oldu.Seçmenlerine belediyede  çalışmak için alacaklarını söylediler.Bu sadece onların değil her belediye başkan adayının yaptığı bir iş tabiki Türkiye de.Ama  gelki  Doğanşehir  Belediye Başkanı  ve” A Takımı” bunu  bile başaramadılar.20 kişilik  bir  iş kadro ile Belediye Başkan yardımcısı Mustafa GÜLHAŞ ve personel müdürü Mesut SÜLÜ Malatya İşkur’a  gidip kuraya katılmak için  bir dilekçe verememişler.Referans oldukarı 20 kişi kura şeçimine bile girememiş.

Sonuç mu; Malatya ve İlçelerin de ikhatmet eden, İşkur başvurusunu tamamlayan  20 kişi  kura ile belediyede işe başlamaya hak kazandı. 10  kişide yedek olarak sıra bekliyor.

Anekdotlar ;

Torpil Yapamamak   ???

İlçeyi Yönetmek        ???

%51 Oy Nasıl Alındı  ???

YORUM EKLE
YORUMLAR
ali
ali - 10 yıl Önce

Bu kadro hic bir kimseye is sozu vermedi .ikincisi bu yonetimin dilekce vermesine gerek yok herkes nasibini yer adaletli bir sekilde noter hyzurynda cekildi kurada bende vardim vr banada cikmadi vicdanen rahatim lutfen kimseyi zan altinda birakmayalim herkes haddinide bildin yalan yanlis haber yapmayalim

emr
emr - 10 yıl Önce

yaa