Doğanşehir Belediyesinden Makam Şoförü İçin İşkur 'a Kişiye Özel İlan

Duyarlı bir vatandaşımızın uyarısı sonuçu   http://esube.iskur.gov.tr adresin de   kontrol ettikten sonra Doğanşehir Belediyesinin kişiye özel ilanı Karşılaştık.
""DOĞANŞEHİERDE İKAMET EDEN MESLEĞİNDE 7 YIL DENEYİMLİ OLMAK""  Direk insanı  düşünmenden duramıyor.İlan Demek istekdikleri 7 yıl çalış bir personel var onu işe alacağız ama parasının iş kur ödesin.
Tabi İsime Nasıl Ulaştınız Diyecek Okurlarımız Esnaf ev Sanatkar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Başkanının 7 Yıl lık bir süre boyunca çalışan tek kişinin  Y.Y. olduğunu bulmak zor olmadı.
Artık Doğanşehir Belediyesi için torpil yapmaya çalışmakta sınır olmadığını bir kere daha ortaya koymuş bulduk.
Lakin benim anlamadığım bu kadar da açıktan nasıl yapabiliyorlar.
Çoktan zeki olmaya gerek te yok diyor .
Ve bolca gülücükler gönderiyorum  :D :D :D
İş İlan  Başvuru No :00002528614
Dogansehir belediye
İligi İşkur linki
 http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/ViewJobDetailsPopUp.aspx?uiID=00002528614
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eren Aslan
Eren Aslan - 9 yıl Önce

sizinde anlaşılan...

salit genç
salit genç - 9 yıl Önce

eren aslan adlı şahıs imini açıklayarak kendi sitesinde haber yapmış ve de yorumlamış.fakat olayın savunuculuğunu üstelenen (a.k) adlı yovrumcu neden aynı yüreklilikle davranmayı ismini saklama çabası içine girmiş ...

h.k.
h.k. - 9 yıl Önce

bizde vaktinde müracaat ettik bizi de almadılar biz feryat etmedik artı kardeş yusufu ben hiç makam arabasında hiç görmedim kendi şahsi aracını kullanıyor başkan eleştiriken bir önceki dönemleride göz önüne alın kim adam kayırmış özellikle sen nasıl girdin belediyeye diye adama soruyorum benim diyor biraz sigorta günü eksiğim var onu tamamlayayım diye söyledim aldı başkan diyo ozman nerede idin hiç yayınladığın bir şey yok tu

A.K
A.K - 9 yıl Önce

çok fena yaranız var gibi yazıyorsunuz eren bey.